Today the manager at Dollar Tree mentioned if we buy a large quantity, these would be $.10 each instead of sale price $.25 We bought 3 trays @24 per tray. Do you think 72 milk chocolate bunnies are sufficient, LOL? We froze them in our garage frig. How many would you have purchased?